facebook_pixel
Na zamówienie Poinformujemy Cię gdy produkt będzie dostępny. Zostaw nam email aby niezobowiązująco zarezerwować produkt dla siebie.
Email Ilość Ten email nie będzie użyty w żadnym innym celu

Bezpieczna Szkoła. Kamery za 1 zł …

Promocja w ramach kampanii Bezpieczna Szkoła kierowana jest do wszystkich placówek oświatowych. W ofercie specjalnej proponujemy szkołom rejestrator sieciowy do kamer IP marki Vivotek w specjalnej cenie 2200 zł brutto i dodatkowo 4 kamery w cenie 1 zł za sztukę. Zestawy zostały dobrane tak, by można było objąć monitoringiem przestrzenie wewnątrz i na zewnątrz budynku. Jako specjaliści od systemów monitoringu wizyjnego polecamy także-rekomendowanego przez naszą firmę instalatora oraz wsparcie techniczne.

Szczegółowe informacje na temat zestawów kamer oraz zasad promocji można uzyskać, dzwoniąc pod numer: 801 084 086 /dla telefonów komórkowych 32 757 98 55 lub pisząc e-maila na adres: biuro@suma.com.pl

REGULAMIN PROMOCJI DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH:

 Aby wziąć udział w promocji należy złożyć zamówienie na rejestrator Vivotek model ND8322P. Zamówienie rejestratora 1 szt. rejestratora upoważnia do odbioru 4 kamer IP w cenie 1 zł za szt. Lista zestawów promocyjnych kamer zostanie dołączona do zakupionego rejestratora.

Liczba kamer w promocji jest ograniczona.

Promocja  jest ważna do wyczerpania zapasów wg. kolejności zamówień.

Dodaj komentarz

Log In

create an account

FreshMail.pl