facebook_pixel

Formy płatności

W sklepie internetowym SUMA SOLUTIONS za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

 1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera bądź w paczkomacie
 2. Kredyt kupiecki – na warunkach uzgodnionych umową dla partnerów handlowych SUMA SOLUTIONS
 3. Przelew / Przedpłata – na niżej wskazany numer konta bankowego:
  SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.
  Panewnicka 109
  40-761 Katowice
  ING BANK ŚLĄSKI S.A. O. w Katowicach
  Kod SWIFT: INGBPLPW
  Nr konta: PL 23 1050 1243 1000 0090 3055 4530
  Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sklepu.
 4.  Płatność kartą płatniczą lub onlinepayu-logo_gradient_rgb

  Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online PayU Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu,umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym SUMA SOLUTIONS są dokonywane za pośrednictwem PayU SA, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy payu.pl. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

  Zarówna strona suma.com.pl jak i serwis płatności online korzysta z szyfrowania strony i danych SSL

  Ważne!  Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego SUMA SOLUTIONS.

Log In

create an account

FreshMail.pl