facebook_pixel
Na zamówienie Poinformujemy Cię gdy produkt będzie dostępny. Zostaw nam email aby niezobowiązująco zarezerwować produkt dla siebie.
Email Ilość Ten email nie będzie użyty w żadnym innym celu

Nasi dostawcy

Posiadamy autoryzację w zakresie dystrybucji:

kaf vivotekkafel sonykaf milestonekafel aimetiskafel-sigmaaxxon-kafel tekno-kafelkafel2 fujikafel korenixkafel digiekafel qnapkafel fujikafel lantechkafel kowa

VIVOTEK – marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. Światowy lider produkcji sprzętu i oprogramowania do monitoringu wideo IP, firma wielokrotnie nagradzana za swoje innowacyjne podejście, jakość i solidność. VIVOTEK stawia na innowację, jakość oraz relacje z klientem. Dzięki ścisłej współpracy z partnerami oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, sieć dystrybucyjna VIVOTEK, to nie tylko doskonały produkt, ale również wiedza i wsparcie w zakresie nowoczesnych technologii wideo IP. VIVOTEK to ponad 120 autoryzowanych dystrybutorów w 70 krajach

Oferta firmy SONY w zakresie rozwiązań do wideomonitoringu sieciowego obejmuje takie produkty jak: kamery IP, rejestratory sieciowe, systemy CCTV, monitory, akcesoria, kodery oraz oprogramowanie do systemów bezpieczeństwa. Innowacyjne systemy nadzoru wideo firmy Sony zapewniają jeszcze lepszą ochronę ludzi i mienia. Kamery szóstej generacji (G6) firmy Sony ustanawiają nowe standardy w zakresie czułości oraz elastyczności w przypadku wymagających zastosowań do nadzoru wideo. Platforma technologii IPELA ENGINE — została wyróżniona wieloma nagrodami. Dostępna jest w minikamerach kopułkowych oraz stałopozycyjnych szóstej generacji (G6), które przekazują bardziej wyraźny i jednolity obraz oraz odznaczają się ulepszoną detekcją.

Panasonic  to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek w branży elektronicznej. Japońska firma została założona w  1918 roku przez Konosuke Matsushite i do dzisiaj jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii technologii elektronicznej oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego.  Od 2008 roku działa jako Panasonic Corporation, zarządzając ponad 500 połączonymi spółkami.

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)  jest europejskim oddziałem firmy, dostarczającym rozwiązań dla biznesu, mając na celu przede wszystkim usprawnienie działań w zakresie rejestracji, przetwarzania i przesyłania danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. PSCEU składa się z pięciu działów produktowych tj.: rozwiązania komunikacyjne, produkty komputerowe, kamery profesjonalne, systemy wizualne oraz systemy zabezpieczeń.

Systemy zabezpieczeń to dział obejmujący kamery dozorowe i rejestratory, systemy interkomu wideo, rozwiązania kontroli dostępu, a także alarmy antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe.

W ofercie urządzeń Panasonica przeznaczonych do monitoringu wideo wyróżnić można: kamery ip, kamery termowizyjne, rejestratory, oprogramowanie oraz akcesoria do kamer. Firma dysponuje kompletnym portfolio urządzeń gwarantujących jakość obrazu 4K. Wszystkie urządzenia wyposażone są w nowoczesne technologie, pozwalając na pracę w zróżnicowanych warunkach środowiskowych i  przestrzeniach publicznych. Oferta kamer została dobrana w taki sposób, aby sprostać rozwiązaniom zarówno wymagających projektów jak i ekonomicznych systemów CCTV. Wśród przydatnych w dozorze rozwiązań można wyróżnić między innymi funkcję zliczania  i rozpoznawania osób (specjalny system potrafi zidentyfikować osobę w niecałe 3 sekundy z ponad 3 milionowej bazy), maskowania sylwetek, detekcji ruchu, tworzenia map ciepła, funkcję samooczyszczania obiektywu kamery, redukcji efektu mgły  oraz wiele innych. Prawie stuletnia tradycja w pracy nad ulepszaniem jakości obrazu, doświadczenie, wiedza i zmieniające się potrzeby użytkowników pozwalają firmie Panasonic stale rozwijać technologie i podnosić jakość urządzeń przeznaczonych do monitoringu sieciowego.

Milestone to lider rynku profesjonalnego oprogramowania do monitoringu wideo IP, twórca najbardziej funkcjonalnej na rynku platformy XProtect, dostępnej w różnych wersjach w zależności od zaawansowania i obsługiwanych funkcji. Firma została założona w 1998 roku w Kopenhadze w Danii, a twórcy oprogramowania kładą ogromny nacisk na jakość, funkcjonalność, integrację oraz łatwość obsługi.

Milestone XProtect® VMS to bardzo rozbudowana platforma, na której oparte jest ponad 100 000 instalacji na całym świecie. Dzięki licznym integracjom, użytkownicy oprogramowania mogą implementować funkcje analityczne związane z obsługą kas fiskalnych, czytaniem tablic rejestracyjnych czy zaawansowanej analityki ruchowej. Wszystkie produkty Milestone są łatwe w obsłudze, a możliwości ich łączenia pozwalają na budowanie – od małych do globalnych systemów monitoringu zarządzanych centralnie.

Aimetis to bardzo mocne oprogramowanie do monitoring wideo IP, skupione na inteligentnych rozwiązaniach analitycznych, dostosowanych do potrzeb rynkowych. Kanadyjski producent jest jednym ze światowych liderów oprogramowania ze zintegrowanym systemem analitycznym, pozwalającym na skuteczną automatyzację różnego rodzaju procesów za pomocą obrazu z kamery monitoringu i rejestrowanych przez nią wydarzeń. Oprogramowanie jest dobrze rozpoznawalne w ponad 100 krajach na całym świecie, obsługuje tysiące zarówno dużych jak i mniejszych systemów monitoringu, jest innowacyjne, stawia na integralność, łatwość obsługi i współpracę.

Korenix to tajwański producent switchy przemysłowych. Od wielu lat zajmuje ważną pozycję na rynku, eksportując swoje produkty do państw Europy, Azji, Ameryki, Afryki. Ta ciągle rozwijająca się firma jest liderem wśród producentów nowoczesnych rozwiązań komunikacji sieciowej oraz laureatem wielu nagród, przyznawanych za innowacyjność rozwiązań, między innymi: COMPUTEX Best Choice Award, IF Design Award, Outstanding IT Products Award, Golden Penguin Award i inne.

Urządzenia rejestrujące QNAP to jeden z działów znanego producenta rozwiązań NAS. Szeroki zakres produktów pozwala na dopasowanie ich niemal do każdej lokalizacji. W monitoringu IP to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń rejestrujących na świecie. Urządzenia QNAP zostały zaprojektowane tak, by obsługiwać zarówno małe, jak i ogromne systemy monitoringu, zapewniając wiele praktycznych funkcji, wysokiej jakości wyświetlanie oraz wsparcie ponad 2500 kamer 90 największych światowych producentów. Aplikacja mobilna, zaawansowana funkcjonalność, uniwersalność, stabilność i niezawodność to cechy, które sprawiają, że użytkownicy coraz częściej sięgają po produkty tajwańskiego producenta.

DIGIEVER to jeden z ciekawszych na rynku rejestratorów NVR oraz zintegrowanych rozwiązań do monitoringu wideo IP. Ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwala dostarczać produkty najwyższej jakości zarówno jeśli chodzi o rozwiązania hardware jak i software. Współpracują z kamerami największych producentów (80 największych w branży). Produkty DIGIEVER, to gwarancja najwyższej jakości oraz spełnienia oczekiwań klientów, świetna przepustowość i wielordzeniowe procesory. Rejestratory DIGIEVER to przyjazne i proste w obsłudze oprogramowanie oraz bardzo wydajny sprzęt.

FUJI – japońska precyzja. Najwyższej jakości obiektywy FUJI to doskonałe uzupełnienie dla najlepszych kamer w monitoringu IP. Szeroki zakres dostępnych modeli, umożliwiających realizację celów założonych w nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach, stawiają produkty FUJI na najwyższej półce w branży. Świetne powiększenie, obiektywy o bardzo małym rozmiarze, pełne wsparcie dla kamer o różnej rozdzielczości, a przede wszystkim najwyższa jakość, sprawiają że obiektywy FUJI są najczęściej wybierane przez wymagających użytkowników systemów monitoringu sieciowego.

Log In

create an account

FreshMail.pl